İletişim Telefonu

0242 742 3821

Whatsapp/Cep

0 536 4925010

EBS SENET BASIM PROGRAMI

EBS Senet Yazdırma Programı, firmaların kolay ve pratik bir şekilde kendi senetlerini hazırlaya bilecekleri ve yazıcıdan çıktısını alabilecekleri bir programdır.

Senet basım programı, senet düzenlemeyi hızlı ve hatasız hale getiren yazılımdır. Bu program, senetlerin adet çoğunluğundan kaynaklanan zaman ve iş gücünden tasarruf edilmesine yardımcı olur ve işlem süresini kısaltarak iş verimliliğini artırır.

Paylaşım:

EBS SENET BASIM PROGRAMI

Senet basım programı, senet düzenlemeyi hızlı ve hatasız hale getiren yazılımdır. Bu program, senetlerin adet çoğunluğundan kaynaklanan zaman ve iş gücünden tasarruf edilmesine yardımcı olur ve işlem süresini kısaltarak iş verimliliğini artırır.


Senet Yazdırma Programı: Profesyonel görünümlü senetler hazırlayın!

Senet basım programları, alacaklar ile ilgili tarih, vade tarihi, borçlu vb. başlıklar bazında veritabanı oluşturmanıza da olanak tanır. Bu sayede, senetlerin takibi kolaylaşır ve vadesi gelen senetler takip edilebilir hale gelir. Ayrıca, program vasıtasıyla hazırlanan senetlerin düzgün ve profesyonel görünümü, firmaya prestij sağlar.


Dövizli senet basımı yapın

Senet basım programı, döviz senetlerinin de yazdırılmasına olanak tanır. Hem A4, A5, matbu ve sürekli formlarda çıktı alınabilir. Programın taksit oluşturma özelliği sayesinde, tahsilatlarınızı takip edebilirsiniz.
Yazıcınızın modeline göre hassas yazdırma ayarlarını yaparak, senetlerinizin daha okunaklı olmasını sağlayabilirsiniz. Tercih ettiğiniz yazı tipi ve büyüklüğünü tanımlayarak, senetlerinizin görünümünü kişiselleştirebilirsiniz.
Senet basım programı, senetlerin vade/işlem tarihleri ve müşteri/takip numaraları bazında raporlanabilmesi sayesinde senetlerin takibinde kolaylık sağlar. Geriye dönük olarak yazdırdığınız senet bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz.


Her şirketiniz için ayrı senetler yazdırın

Dilerseniz şirketinizin her bir yan kuruluşunun senet bilgilerini ayrı, ayrı takip edebilirsiniz. Bu özellik, büyük şirketlerdeki senet takibinin daha da kolaylaşmasını sağlar.
 
Senet basım programı, özellikle finans sektöründe sıkça kullanılan yazılımdır. Senet basım programı, işletmelerin alacaklarını takip etmesine, zaman ve iş gücü tasarrufu yapmasına, finansal planlama yapmasına ve senetlerin takibini kolaylaştırmasına yardımcı olur.
 

Sıralı senet basımı nedir?

Sıralı senet basımı, belirli aralıklarla senet üretiminde oldukça yaygın bir uygulamadır. Bu yöntem, özellikle düzenli ödemeler yapılan senetlerde işlem sürecini hızlandırarak, iş verimliliğini artırır.
 

Senet Basım Programı : Sıralı senet nasıl yazdırılır?Bu yöntemde, vade aralığı gün olarak verilir ve girilen ilk senedin vadesi esas alınarak, program tarafından belirtilen gün aralığındaki vadelere sahip senetler üretilir. Örneğin, 30 gün aralıklarla senet basımı yapmak istenirse, "Gün Ara İle" alanına 30 yazılır ve program bu doğrultuda senetlerin vadesini hesaplar.
 
Ayrıca, sıralı senet basımı yöntemi kullanılarak, vadesi her ayın belirli bir günü olan senetlerin de üretimi gerçekleştirilebilir. Bunun için, "Her Ayın X. Günü" alanında, istenen günün ayın kaçıncı günü olduğu belirtilir ve program tarafından belirtilen tarihte vadesi olan senetler üretilir. Bu yöntem, özellikle düzenli ödemeler yapılan senetlerde işlem sürecini hızlandırarak, iş verimliliğini artırır.

Programı İndir

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

TELEFON: 0242 742 3821
GSM : 0536 492 5010
E-MAIL: DESTEK@EBSYAZILIM.COM
WHATSAPP: 0536 492 5010
ADRES: ÇAGLAYAN MAHALLESI 7513 SK. NO:4 MANAVGAT / ANTALYA / TÜRKIYE

EKRAN GÖRÜNTÜLERİ

Senet-basım programı ana ekranı

Senet-basım programı ana ekranı

senet-basım-programı senet ekranı

senet-basım-programı senet ekranı

Program Kurulum Adımları ;

Aşağıda örnek bir program kurulum adımı gösterilmiştir. Tüm programlarımızın kurulumunu bu adımları izleyerek gerçekleştirebilirsiniz.


kurulum adımı 1


kurulum adımı 2


kurulum adımı 3


KUR butonuna tıklayarak kurulum işlemini tamamlayınız.

Lisans Alma İşlemi Nasıl Yapılır?
Lisans alma işlemini aşağıdaki yönergeleri takip ederek kolaylıkla yapabilirsiniz.
1. Programınızı başlatınız
2. Bizi arayınız ( 0242 742 3821 - 0536 492 50 10 )
3. Lisans ekranındaki güvenlik kodunu bildiriniz
4. Size bildirilecek Lisans kodunu Lisans bilgileri alanına girişini yapınız. Lisansla butonuna tıklayarak lisans işlemini tamamlayınız.

» Telefonla Destek Hizmetleri
Müşterilerimize programın kullanımı ile ilgili konularda mesai saatleri içinde destek vermekteyiz.
Telefonla Destek Hizmeti verilebilmesi için Kullanıcının bilgisayarında programın kurulmuş ve çalışır durumda olması gerekmektedir.
Telefon No: 0242 742 3821 - 0536 492 5010

» E-Destek Hizmetimiz
Her türlü istek ve sorularınıza destek@ebsyazilim.com adresinden bize ulaşarak cevap alabilirsiniz.

» Uzak Erişim Destek Hizmetimiz
Uzaktan bağlantı ile iletilen soru ve sorunlara en hızlı şekilde teşhis edilerek, gereken müdahale yapılmaktadır. Uzak erişim desteği sayesinde zaman kaybına uğramadan sorularınıza cevap alabileceksiniz.

Konuİçerik
Senet Takip Programı: Ödemelerinizi Kontrol Altına Alın

Senetler, ödemeleri takip etmek için yaygın bir yöntemdir. Ancak, senetlerin takibi karmaşık olabilir ve ödemelerinizi kontrol altında tutmak için el yazısı notlar almak zorunda kalabilirsiniz. İşte tam bu noktada devreye senet takip programı giriyor.

BU PROGRAMLARIMIZI DA İNCELEMEK İSTER MİSİNİZ?

Kategoriler

İLETİŞİM

Aşağıdaki yollardan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çaglayan Mahallesi 7513 sk. No:4 Manavgat / ANTALYA / TÜRKIYE

info@ebsyazilim.com

+90 0242 742 3821

0536 492 5010

Banka Hesap Bilgimiz

Banka Adı : Akbank

Hesap No : 61768

IBAN No :

TR27 0004 6003 3388 8000 0617 68

Hesap Sahibi : Mehmet KAHVECİ

 

Uzaktan Bağlantı
Haberler

Güncellemelerden beni haberdar et.

Bizi takip edin

EBS Yazılım |   www.depostokprogrami.net  |  www.anaokuluprogrami.net
2003 - 2024 EBS YAZILIM