İletişim Telefonu

0242 742 3821

Whatsapp/Cep

0 536 4925010

Servis İş Akışlarınızı Kolayca Yönetin: EBS Servis Takip Programı

EBS Servis Takip Programı, işletmelerin servis iş akışlarını etkili bir şekilde yönetmesine yardımcı olan bir yazılım aracıdır. Bu program sayesinde, işletmeler müşterileri ve servis verilen ürünlere ilişkin tüm bilgileri kolayca kaydedebilir ve insan gücü ve zamanı en iyi şekilde kullanarak servis verimliliğini artırabilirler.

Programın özellikleri arasında bireysel ve kurumsal müşteri takibi, servis formu ve süreç takibi, teknisyen ve ekip takibi, müşteri ve cihaz bazında servis detaylı sorgulama, garanti takibi ve seri numarası takibi, bakım sözleşmeleri ve periyodik bakımlar, görüşme, randevu ve görev takibi, dış takibe alınan cihazların takibi, serviste bekleyenlerin takibi, cari hesap takibi, stok takibi, birlikte gelen parçalar, emanet takibi, değişen parça takibi, kargo işlemleri, cihazın önceki servisleri, resim, video ve dosya takibi, servis formu, servis kabul fişi, veri analizi ve raporlama bulunmaktadır.

Servis Takip Programı: Servis Süreçlerinizi Yönetin

Bu özellikler sayesinde işletmeler, müşterilerinin ve ürünlerinin servis süreçlerini daha etkili bir şekilde yönetebilirler. Program, müşteri ve cihaz bazında detaylı sorgulama yapabilmesi sayesinde işletmelerin müşteri memnuniyetini artırmalarına ve daha hızlı bir servis verimliliği sağlamalarına yardımcı olur. Ayrıca, programın servis formu ve süreç takibi özellikleri sayesinde işletmeler, servis taleplerini daha hızlı ve doğru bir şekilde yönetebilirler.

Servis Takip Programı il müşteri memnuniyetiniz artırın

Servis takip programı, işletmelerin müşteri memnuniyetini artırmalarına ve servis verimliliğini artırmalarına yardımcı olur. Program sayesinde işletmeler, müşterilerinin tüm bilgilerini, servis işlemlerini, teknisyen ve ekip bilgilerini, cari hesap takibini ve stok takibini kolayca yapabilirler. Bu da işletmelerin daha verimli ve etkili bir şekilde çalışmalarını sağlar.

Paylaşım:
İLETİŞİM

Aşağıdaki yollardan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çaglayan Mahallesi 7513 sk. No:4 Manavgat / ANTALYA / TÜRKIYE

info@ebsyazilim.com

+90 0242 742 3821

0536 492 5010

Banka Hesap Bilgimiz

Banka Adı : Akbank

Hesap No : 61768

IBAN No :

TR27 0004 6003 3388 8000 0617 68

Hesap Sahibi : Mehmet KAHVECİ

 

Uzaktan Bağlantı
Haberler

Güncellemelerden beni haberdar et.

Bizi takip edin

EBS Yazılım |   www.depostokprogrami.net  |  www.anaokuluprogrami.net
2003 - 2024 EBS YAZILIM