İletişim Telefonu

0242 742 3821

Whatsapp/Cep

0 536 4925010

Madencilik İşletmeleri İçin Etkili Depo Yönetimi: EBS Madencilik Programı

EBS Madencilik Programı

EBS Madencilik Programı, madencilik işletmelerinin depo giriş ve çıkış hareketlerini bilgisayar ortamında kaydederek, stok yönetimini kolaylaştıran bir yazılımdır. Bu program, yerel ağ üzerinde birden fazla bilgisayarda kullanılabildiği gibi, depo hareketlerini detaylı bir şekilde raporlayarak madencilik işletmelerine önemli avantajlar sağlar.

Depo Giriş ve Çıkış İşlemleri

EBS Madencilik Programı, depo giriş ve çıkış fişi hareketlerinin bilgisayara kaydedilmesini sağlar. Bu sayede, depo işlemleri için kâğıt belgeler kullanmak yerine, dijital ortamda kayıt tutarak zaman ve iş gücü tasarrufu sağlanır. Programda yer alan tanımlı kart bilgileri kullanılarak, depo hareketleri otomatik olarak kaydedilir.

Detaylı Raporlama

Depo fişlerinin kaydedilmesiyle birlikte, EBS Madencilik Programı detaylı raporlama özellikleri sunar. Bu özellik sayesinde, madencilik işletmeleri depo hareketleriyle ilgili detaylı analizler yapabilirler. Programda yer alan filtreleme seçenekleri sayesinde, stok miktarları, ürün kaliteleri, giriş-çıkış hareketleri gibi birçok farklı kriteri kullanarak detaylı raporlar hazırlanabilir.

Firma, Geldiği Yer ve Stok Tanımları

EBS Madencilik Programı, işletmelerin müşteri ve tedarikçi bilgileri ile birlikte, ürünlerinin stok takibini yapmalarına olanak sağlar. Programda yer alan tanımlama özellikleri sayesinde, firma, geldiği yer, kalite, stok gibi birçok farklı kriteri tanımlayarak, depo hareketlerinin detaylı bir şekilde kaydedilmesi mümkün olur.

Rutubet ve Derece Oranları

Madencilik işletmeleri için önemli olan rutubet ve derece oranları, EBS Madencilik Programı ile hesaplanabilir. Programda yer alan ölçüm seçenekleri sayesinde, ürünlerin rutubet ve derece oranları detaylı bir şekilde hesaplanır ve kaydedilir.

Excel'e Aktarım

EBS Madencilik Programı, hazırlanan raporların Excel formatında aktarımını da destekler. Bu sayede, işletmeler oluşturdukları raporları Excel'e aktarıp, istedikleri gibi düzenleyebilirler.

Paylaşım:
İLETİŞİM

Aşağıdaki yollardan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çaglayan Mahallesi 7513 sk. No:4 Manavgat / ANTALYA / TÜRKIYE

info@ebsyazilim.com

+90 0242 742 3821

0536 492 5010

Banka Hesap Bilgimiz

Banka Adı : Akbank

Hesap No : 61768

IBAN No :

TR27 0004 6003 3388 8000 0617 68

Hesap Sahibi : Mehmet KAHVECİ

 

Uzaktan Bağlantı
Haberler

Güncellemelerden beni haberdar et.

Bizi takip edin

EBS Yazılım |   www.depostokprogrami.net  |  www.anaokuluprogrami.net
2003 - 2024 EBS YAZILIM