İletişim Telefonu

0242 742 3821

Whatsapp/Cep

0 536 4925010

EBS Teklif Takip Programı: Satış Sürecinizi Nasıl Yönetir?

Günümüz iş dünyasında, etkin bir satış süreci yönetimi, bir işletmenin başarısı için önemli bir faktördür. Ancak, yoğun şekilde teklif hazırlayan veya teklif talepleri alan şirketler için bu süreci yönetmek oldukça zor olabilir. Neyse ki, EBS Teklif Takip Programı bu süreci kolaylaştırır ve hızlandırır.

EBS Teklif Takip Programı, teklif talebinin alınması, teklifin oluşturulması, teklifin karşı tarafa gönderilmesi, takibi, tekrar revize edilip tekrar gönderilmesi ve sonuçlandırılması işlemlerinin takibini yapabilmenizi sağlar. Bu program ile tekliflerinizi kolayca takip edebilir ve satış sürecinin doğru bir şekilde yönetilmesini sağlayabilirsiniz.

Programın kullanımı oldukça kolaydır ve kullanıcılar kendi isim ve şifreleriyle programı açarak hazırladıkları ve hazırlamaları gereken teklifleri görebilirler. Ayrıca yönetici kullanıcılar, kendi tekliflerini ve diğer kullanıcıların tekliflerini takip edebilirler.

EBS Teklif Takip Programı'nın en önemli özelliklerinden biri, randevu, görüşme ve görevleri takip edebilme imkanı sunmasıdır. Bu özellik sayesinde, satış sürecindeki tüm adımları takip edebilir ve işlemlerin zamanında tamamlanmasını sağlayabilirsiniz.

Program ayrıca opsiyonel ürün ekleyebilme ve ödeme planı tanımlama özellikleri de sunar. İşçilik hesaplamaları yapabilir ve teklife ait maliyet bilgisini kontrol edebilirsiniz. Teklif hatırlatma özelliği sayesinde, hatırlatma tarihinde program sizi uyarır ve teklif geçerlilik tarihini ve teklife ait gelişmeleri takip edebilirsiniz.

EBS Teklif Takip Programı, tekliflerinizde alt indirim yapabilmenizi ve yuvarlama özelliği ile teklif tutarını istediğiniz miktara göre otomatik ayarlayabilmenizi de sağlar. Kar oranı ile müşterilerinize göre birim fiyat belirleyebilirsiniz ve teklif üzerinde revizyonlar yapabilirsiniz.

Program, TL, USD ve EURO cinsi para birimleri ile girilen teklif satırlarını yarı ayrı para birimine veya teklif para birimine göre hazırlamanıza olanak tanır

Paylaşım:
İLETİŞİM

Aşağıdaki yollardan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çaglayan Mahallesi 7513 sk. No:4 Manavgat / ANTALYA / TÜRKIYE

info@ebsyazilim.com

+90 0242 742 3821

0536 492 5010

Banka Hesap Bilgimiz

Banka Adı : Akbank

Hesap No : 61768

IBAN No :

TR27 0004 6003 3388 8000 0617 68

Hesap Sahibi : Mehmet KAHVECİ

 

Uzaktan Bağlantı
Haberler

Güncellemelerden beni haberdar et.

Bizi takip edin

EBS Yazılım |   www.depostokprogrami.net  |  www.anaokuluprogrami.net
2003 - 2024 EBS YAZILIM