İletişim Telefonu

0242 742 3821

Whatsapp/Cep

0 536 4925010

EBS Senet Yazdırma Programı: Kolay ve Pratik Senet Hazırlama

EBS Senet Yazdırma Programı, işletmelerin kendi senetlerini kolaylıkla hazırlayıp yazdırabilecekleri bir yazılımdır. Bu program sayesinde senet hazırlama işlemi hızlı ve pratik bir şekilde gerçekleştirilebilir.

Programın özellikleri arasında tek veya sıralı senet hazırlama, taksit takibi, dövizli veya TL senet hazırlama, açılışta vadesi gelen senetleri uyarma, A4, A5, matbu veya sürekli form kağıdına senet yazdırma ve tahsilat makbuzu yazdırma yer almaktadır. Ayrıca, borçlu kartı tanımlama ve taksitlendirme yapma gibi özellikler de mevcuttur.

EBS Senet Yazdırma Programı, senet düzenleme işlemini hızlı ve hatasız hale getirir. Yanlış düzenleme nedeniyle meydana gelebilecek riskleri ortadan kaldırır ve senetlerinizi düzgün ve profesyonel bir şekilde hazırlamanızı sağlar. Senetlerinizi işlem süresini kısaltarak daha verimli bir şekilde hazırlayabilirsiniz.

Programın en büyük avantajlarından biri, senetlerinizin vade/işlem tarihleri ve müşteri/takip numaraları bazında raporlanabilmesidir. Bu sayede, senetlerin takibini kolaylaştırır ve geriye dönük olarak yazdırdığınız senet bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca, dilerseniz şirketinizin her bir yan kuruluşunun senet bilgilerini ayrı ayrı takip edebilirsiniz.

EBS Senet Yazdırma Programı, ağırlıklı olarak senet ile tahsilat yapan firmalar için ideal bir yazılımdır. Windows işletim sistemiyle çalışan bir bilgisayar ve buna bağlı bir yazıcıya sahip olan işletmeler, bu programı kolaylıkla kullanabilirler. Ayrıca, program çoklu kullanıcı desteği ile birden fazla bilgisayarda da kullanılabilir.

Sonuç olarak, EBS Senet Yazdırma Programı, işletmelerin senet hazırlama işlemlerini kolaylaştıran ve hızlandıran bir yazılımdır. Özellikle alacaklarını çok sayıda senet düzenleyerek bilgisayar ortamında kısa bir sürede hazırlamak isteyen firmalar için ideal bir çözümdür.

Paylaşım:
İLETİŞİM

Aşağıdaki yollardan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çaglayan Mahallesi 7513 sk. No:4 Manavgat / ANTALYA / TÜRKIYE

info@ebsyazilim.com

+90 0242 742 3821

0536 492 5010

Banka Hesap Bilgimiz

Banka Adı : Akbank

Hesap No : 61768

IBAN No :

TR27 0004 6003 3388 8000 0617 68

Hesap Sahibi : Mehmet KAHVECİ

 

Uzaktan Bağlantı
Haberler

Güncellemelerden beni haberdar et.

Bizi takip edin

EBS Yazılım |   www.depostokprogrami.net  |  www.anaokuluprogrami.net
2003 - 2024 EBS YAZILIM