İletişim Telefonu

0242 742 3821

Whatsapp/Cep

0 536 4925010

EBS HARCAMA TAHSİLAT GELİR GİDER TAKİP PROGRAMI

İşletmelerin mali durumlarını doğru bir şekilde yönetebilmeleri, giderleri ile gelirleri arasındaki dengeyi sağlayabilmeleri için etkili bir harcama ve tahsilat takip sistemi kullanmaları gerekmektedir. Günümüzde birçok işletme, bu işlemi kolaylaştırmak için harcama ve tahsilat takip programları kullanmaktadır.

Harcama takip programımızla işyerinizin veya kişisel harcamalarınızın takibini kolaylıkla yapabilirsiniz.

Paylaşım:

EBS HARCAMA TAHSİLAT GELİR GİDER TAKİP PROGRAMI

İşletmelerde harcamalar ve tahsilatlar, doğru bir şekilde takip edilmediğinde işletme yönetiminde olumsuz etkilere sebep olabilir. Bu nedenle, işletmeler harcamalarını ve tahsilatlarını dikkatli bir şekilde takip etmelidirler. Günümüzde, bilgisayar yazılımları ile harcama ve tahsilat takibi oldukça kolay hale gelmiştir. Bu yazılımlar sayesinde işletmeler, harcamalarını ve tahsilatlarını anlık olarak takip edebilirler.
 
Bu programlar sayesinde işletmeler, gelir ve giderlerini ayrı ayrı takip edebilir, her ayın sonunda detaylı raporlar alarak mali durumlarını değerlendirebilirler. Harcama ve tahsilat takip programları, farklı raporlama seçenekleri sunar ve işletmelerin ihtiyaçlarına uygun olarak özelleştirilebilir.
 
İşletmelerin farklı ihtiyaçlarına yönelik olarak geliştirilen harcama ve tahsilat takip programları, birçok farklı özellik sunar. İşletmeler, bu programlar sayesinde harcama ve tahsilat listelerini ayrı ayrı takip edebilirler. Harcama listesi, işletmelerin yaptığı tüm harcamaları kategorize ederek listeler. Tahsilat listesi ise işletmenin aldığı tüm ödemeleri kategorize ederek listeler.
 

Harcama Takip Listesi

İşletmeler, harcamalarını kontrol altında tutmak için harcama listesi hazırlamalıdır. Harcama listesi, işletmenin hangi alanlara ne kadar para harcadığını gösterir. Bu sayede işletme, hangi alanlarda tasarruf yapabileceğini belirleyebilir.
 

Tahsilat Takip Listesi

İşletmeler, müşterilerinin yaptığı tahsilatları da takip etmelidirler. Tahsilat listesi, işletmenin hangi müşterilerden ne kadar tahsilat yaptığını gösterir. Bu sayede işletme, hangi müşterilerin ödeme konusunda sorunlu olduğunu belirleyebilir.
 

Harcama/Tahsilat Listesi

Harcama/tahsilat listesi, işletmenin harcamaları ile tahsilatlarını bir arada gösteren bir listedir. Bu sayede işletme, harcamaları ile tahsilatlarını karşılaştırarak, ne kadar kar veya zarar ettiğini görebilir.
 

Harcama Türüne Göre Raporlama

Harcama raporu, işletmenin hangi alanlara ne kadar para harcadığını gösteren bir rapordur. Harcama türüne göre ayrılan harcama tutarları, işletmenin hangi alanlarda tasarruf yapabileceğini belirlemesine yardımcı olur.
 

Aylık Harcama Raporu

Aylık harcama raporu, işletmenin her ay ne kadar para harcadığını gösteren bir rapordur. Bu rapor sayesinde işletme, aylık harcamalarını kontrol altında tutabilir ve gereksiz harcamaları engelleyebilir.
 

Tahsilat Türü Raporu

Tahsilat raporu, işletmenin hangi müşterilerinden ne kadar para tahsil ettiğini gösterir. Tahsilat türüne göre ayrılan tahsilat tutarları, işletmenin hangi müşterilerinin ödeme konusunda sorunlu olduğunu belirlemesine yardımcı olur.
 

Aylık Tahsilat Raporu

Aylık tahsilat raporu, işletmenin her ay ne kadar para tahsil ettiğini gösteren bir rapordur. Bu rapor sayesinde işletme, aylık tahsilatlarını kontrol altında tutabilir ve gerekli tedbirleri alabilir.

Harcama Takip Programı neler içerir?

  • Harcama Listesi
  • Tahsilat Listesi
  • Harcama/Tahsilat Listesi
  • Harcama Raporu: Harcama Türü
  • Harcama Raporu: Aylık
  • Tahsilat Rapor : Tahsilat Türü
  • Tahsilat Rapor : Aylık
  • Harcama/Tahsilat Özet
  • Harcama/Tahsilat Analiz

Programı İndir

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

TELEFON: 0242 742 3821
GSM : 0536 492 5010
E-MAIL: DESTEK@EBSYAZILIM.COM
WHATSAPP: 0536 492 5010
ADRES: ÇAGLAYAN MAHALLESI 7513 SK. NO:4 MANAVGAT / ANTALYA / TÜRKIYE

EKRAN GÖRÜNTÜLERİ

Program Kurulum Adımları ;

Aşağıda örnek bir program kurulum adımı gösterilmiştir. Tüm programlarımızın kurulumunu bu adımları izleyerek gerçekleştirebilirsiniz.


kurulum adımı 1


kurulum adımı 2


kurulum adımı 3


KUR butonuna tıklayarak kurulum işlemini tamamlayınız.

Lisans Alma İşlemi Nasıl Yapılır?
Lisans alma işlemini aşağıdaki yönergeleri takip ederek kolaylıkla yapabilirsiniz.
1. Programınızı başlatınız
2. Bizi arayınız ( 0242 742 3821 - 0536 492 50 10 )
3. Lisans ekranındaki güvenlik kodunu bildiriniz
4. Size bildirilecek Lisans kodunu Lisans bilgileri alanına girişini yapınız. Lisansla butonuna tıklayarak lisans işlemini tamamlayınız.

» Telefonla Destek Hizmetleri
Müşterilerimize programın kullanımı ile ilgili konularda mesai saatleri içinde destek vermekteyiz.
Telefonla Destek Hizmeti verilebilmesi için Kullanıcının bilgisayarında programın kurulmuş ve çalışır durumda olması gerekmektedir.
Telefon No: 0242 742 3821 - 0536 492 5010

» E-Destek Hizmetimiz
Her türlü istek ve sorularınıza destek@ebsyazilim.com adresinden bize ulaşarak cevap alabilirsiniz.

» Uzak Erişim Destek Hizmetimiz
Uzaktan bağlantı ile iletilen soru ve sorunlara en hızlı şekilde teşhis edilerek, gereken müdahale yapılmaktadır. Uzak erişim desteği sayesinde zaman kaybına uğramadan sorularınıza cevap alabileceksiniz.

Henüz Blog yazısı eklenmedi!

BU PROGRAMLARIMIZI DA İNCELEMEK İSTER MİSİNİZ?

Kategoriler

İLETİŞİM

Aşağıdaki yollardan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çaglayan Mahallesi 7513 sk. No:4 Manavgat / ANTALYA / TÜRKIYE

info@ebsyazilim.com

+90 0242 742 3821

0536 492 5010

Banka Hesap Bilgimiz

Banka Adı : Akbank

Hesap No : 61768

IBAN No :

TR27 0004 6003 3388 8000 0617 68

Hesap Sahibi : Mehmet KAHVECİ

 

Uzaktan Bağlantı
Haberler

Güncellemelerden beni haberdar et.

Bizi takip edin

EBS Yazılım |   www.depostokprogrami.net  |  www.anaokuluprogrami.net
2003 - 2024 EBS YAZILIM